CDBB2150LR-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBB2150LR-HF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDBB2150LR-HF
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO214AA
Ngā Rauemi: CDBB2150LR-HF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDBB2150LR-HF
Tau Wae CDBB2150LR-HF Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 369392 pcs Pepa Raraunga CDBB2150LR-HF.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 820mV @ 2A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMB) Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Paa / Case DO-214AA, SMB
Te Mahinga Mahi - Ngaru -50°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 150V 2A Surface Mount DO-214AA (SMB) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 150V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 2A Capacitance @ Vr, F 30pF @ 4V, 1MHz