CDBA2200-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBA2200-HF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDBA2200-HF
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 200V 2A DO214AC
Ngā Rauemi: CDBA2200-HF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDBA2200-HF
Tau Wae CDBA2200-HF Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 200V 2A DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 520484 pcs Pepa Raraunga CDBA2200-HF.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 2A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA) Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case DO-214AC, SMA Ētahi Ingoa 641-1695-6
Te Mahinga Mahi - Ngaru -50°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 200V 2A Surface Mount DO-214AC (SMA) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 200V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 2A Capacitance @ Vr, F 30pF @ 4V, 1MHz