BR1010SG-G
Comchip TechnologyComchip Technology
BR1010SG-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BR1010SG-G
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua BRIDGE RECTIFIER 10A 1000V BR8 R
Ngā Rauemi: BR1010SG-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BR1010SG-G
Tau Wae BR1010SG-G Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga BRIDGE RECTIFIER 10A 1000V BR8 R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 120926 pcs Pepa Raraunga BR1010SG-G.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 1kV Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 5A
Hangarau Standard Pūrere Pūrere Whakarato BR-8
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case 4-Square, BR-8 Ētahi Ingoa 641-1824
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Single Phase
Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Single Phase Standard 1kV Through Hole BR-8 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 1000V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 10A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BR102
BR102
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE BRIDGE 200V 10A BR-10
I roto i te taonga: 89295 pcs
Tikiake: BR102.pdf
RFQ
BR1010-BP
BR1010-BP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 10A PB-6
I roto i te taonga: 84163 pcs
Tikiake: BR1010-BP.pdf
RFQ
BR104
BR104
Whakaahuatanga: DIODE BRIDGE 400V 10A BR-10
Tikiake: BR104.pdf
BR104-BP
BR104-BP
Whakaahuatanga: BRIDGE RECT 1PHASE 400V 10A PB-6
Tikiake: BR104-BP.pdf
BR101
BR101
Whakaahuatanga: DIODE BRIDGE 100V 10A BR-10
Tikiake: BR101.pdf
BR102-BP
BR102-BP
Whakaahuatanga: BRIDGE RECT 1PHASE 200V 10A PB-6
Tikiake: BR102-BP.pdf
BR1008SG-G
BR1008SG-G
Kaihanga: Comchip Technology
Whakaahuatanga: BRIDGE RECTIFIER 10A 800V BR8 RO
Tikiake: BR1008SG-G.pdf
BR106
BR106
Whakaahuatanga: DIODE BRIDGE 600V 10A BR-10