ATV66SM817A-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATV66SM817A-G
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 17V 27.6V DO218AB
Ngā Rauemi: ATV66SM817A-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATV66SM817A-G
Tau Wae ATV66SM817A-G Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga TVS DIODE 17V 27.6V DO218AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37179 pcs Pepa Raraunga ATV66SM817A-G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 17V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 27.6V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 18.9V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-218AB
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 6600W (6.6kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-218AB Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 239A Capacitance @ Frequency -
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ATV66SM824A-G
ATV66SM824A-G
Kaihanga: Comchip Technology
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 38.9V DO218AB
I roto i te taonga: 41075 pcs
Tikiake: ATV66SM824A-G.pdf
RFQ
ATV551
ATV551
Kaihanga: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 80W