ATV15C750J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV15C750J-HF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATV15C750J-HF
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
Ngā Rauemi: ATV15C750J-HF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATV15C750J-HF
Tau Wae ATV15C750J-HF Kaihanga Comchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 195970 pcs Pepa Raraunga ATV15C750J-HF.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 83.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 75V Tuhinga o mua - Breakdown SMC (DO-214AB)
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 12.4A
Ko te poari DO-214AB, SMC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga ATV15C750J-HF Whakaahuatanga TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 121V Capacitance @ Frequency -