ATV06B400J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV06B400J-HF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATV06B400J-HF
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMB
Ngā Rauemi: ATV06B400J-HF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATV06B400J-HF
Tau Wae ATV06B400J-HF Kaihanga Comchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 416085 pcs Pepa Raraunga ATV06B400J-HF.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 44.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 40V Tuhinga o mua - Breakdown SMB (DO-214AA)
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 600W Power - Peak Pulse 9.3A
Ko te poari DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 641-1578-2
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga ATV06B400J-HF Whakaahuatanga TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMB
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64.5V Capacitance @ Frequency -