1.5KE51A-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5KE51A-G
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 43.6V 70.1V DO201
Ngā Rauemi: 1.5KE51A-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5KE51A-G
Tau Wae 1.5KE51A-G Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga TVS DIODE 43.6V 70.1V DO201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 214140 pcs Pepa Raraunga 1.5KE51A-G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 43.6V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 70.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 48.45V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-201
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.4A Capacitance @ Frequency -