1.5KE33CA-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5KE33CA-G
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 28.2V 45.7V DO201
Ngā Rauemi: 1.5KE33CA-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5KE33CA-G
Tau Wae 1.5KE33CA-G Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga TVS DIODE 28.2V 45.7V DO201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 194962 pcs Pepa Raraunga 1.5KE33CA-G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 28.2V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 45.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 31.35V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-201 Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 32.82A