1.5KE27CA-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5KE27CA-G
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 23.1V 37.5V DO201
Ngā Rauemi: 1.5KE27CA-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5KE27CA-G
Tau Wae 1.5KE27CA-G Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga TVS DIODE 23.1V 37.5V DO201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 223246 pcs Pepa Raraunga 1.5KE27CA-G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 23.1V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 37.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 25.65V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-201 Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 40A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1.5KE27CA R0G
1.5KE27CA R0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 23.1V 37.5V DO201