1.5KE24CA-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5KE24CA-G
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 20.5V 33.2V DO201
Ngā Rauemi: 1.5KE24CA-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5KE24CA-G
Tau Wae 1.5KE24CA-G Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga TVS DIODE 20.5V 33.2V DO201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 177337 pcs Pepa Raraunga 1.5KE24CA-G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 20.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 33.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 22.8V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-201 Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45.18A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1.5KE24CA-T
1.5KE24CA-T
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20.5V 33.2V DO201
I roto i te taonga: 207786 pcs
Tikiake: 1.5KE24CA-T.pdf
RFQ
1.5KE24CAHB0G
1.5KE24CAHB0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
I roto i te taonga: 289391 pcs
Tikiake: 1.5KE24CAHB0G.pdf
RFQ
1.5KE24CA R0G
1.5KE24CA R0G