1.5KE10CA-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5KE10CA-HF
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 8.6V 14.5V DO201
Ngā Rauemi: 1.5KE10CA-HF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5KE10CA-HF
Tau Wae 1.5KE10CA-HF Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga TVS DIODE 8.6V 14.5V DO201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 182829 pcs Pepa Raraunga 1.5KE10CA-HF.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 8.6V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 14.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 9.5V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-201 Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 103.45A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1.5KE10CAHE3/51
1.5KE10CAHE3/51
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 1500W 1.5KE
I roto i te taonga: 5531 pcs
Tikiake: 1.5KE10CAHE3/51.pdf
RFQ
1.5KE10CAHE3_A/C
1.5KE10CAHE3_A/C
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8.55V 14.5V 1.5KE