GDA1238-48BB
Comair RotronComair Rotron
GDA1238-48BB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GDA1238-48BB
Kaihanga / Waitohu: Comair Rotron
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.GDA1238-48BB.pdf2.GDA1238-48BB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GDA1238-48BB
Tau Wae GDA1238-48BB Kaihanga Comair Rotron
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4404 pcs Pepa Raraunga 1.GDA1238-48BB.pdf2.GDA1238-48BB.pdf
Whānui 38.00mm Taumaha 0.586 lb (265.81g)
Waahi Ngaohiko 24 ~ 55.2VDC Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa Gryphon
RPM 3000 RPM Mana (Watts) 16.80W
Ētahi Ingoa CR405 Tae Mahi -
Poaka 40.8 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae - Tuhinga - Tae -
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.350A