833302B02800
Comair RotronComair Rotron
833302B02800 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 833302B02800
Kaihanga / Waitohu: Comair Rotron
Whakaahuatanga hua HEATSINK STAMP 19X12.7X12.7MM
Ngā Rauemi: 1.833302B02800.pdf2.833302B02800.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 833302B02800
Tau Wae 833302B02800 Kaihanga Comair Rotron
He Rahinga Kei te wātea 5219 pcs Pepa Raraunga 1.833302B02800.pdf2.833302B02800.pdf
Whānui 0.500" (12.70mm) Momo Board Level, Vertical
Resistance Resistance @ Natural - Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu 16.00°C/W @ 200 LFM
Hanga Rectangular, Fins Raupapa -
Te whakakorenga o te mana @ te marangai 1.0W @ 40°C Kua whakakakahuhia te kohinga TO-220, TO-262
Ētahi Ingoa 833302B02800-ND
CR501
Rauemi Whakaoti Black Anodized
Tuhinga Aluminum Te roa 0.750" (19.05mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.500" (12.70mm)
Taimana - Whakaahuatanga Taipitopito Heat Sink TO-220, TO-262 Aluminum 1.0W @ 40°C Board Level, Vertical
Haerenga Whakauru Clip and PC Pin
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
833323N006
833323N006
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: BLOW-MOLDED PARTS
I roto i te taonga: 1875 pcs
Tikiake: 833323N006.pdf
RFQ
8333-3G
8333-3G
Kaihanga: MG Chemicals
Whakaahuatanga: SUPER GLUE LIQUID 0.1 OZ
I roto i te taonga: 46746 pcs
Tikiake: 8333-3G.pdf
RFQ
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 3PR 24AWG SHLD
I roto i te taonga: 126 pcs
Tikiake:
83333E 009100
83333E 009100
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 3COND 24AWG SHLD
I roto i te taonga: 143 pcs
Tikiake:
8333 SILVER, 3/4 IN X 72
8333 SILVER, 3/4 IN X 72
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE MASKING SILVER 3/4"X 72YDS
Tikiake: 8333 SILVER, 3/4 IN X 72.pdf
Whakaahuatanga: CBL 3COND 26AWG SHLD
I roto i te taonga: 179 pcs
83332C
83332C
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 1.35A 98 MOHM
Tikiake: 83332C.pdf
I roto i te taonga: 32 pcs
Kaihanga: MG Chemicals
Whakaahuatanga: SUPER GLUE LIQUID 1 OZ
Tikiake: 8333-20G.pdf
I roto i te taonga: 62 pcs
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 420MA 600 MOHM
Tikiake: 83333C.pdf
8333 SILVER, 1 IN X 72 YD
8333 SILVER, 1 IN X 72 YD
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE MASKING SILVER 1"X 72YDS
Tikiake: 8333 SILVER, 1 IN X 72 YD.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel