833202B04800
Comair RotronComair Rotron
833202B04800 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 833202B04800
Kaihanga / Waitohu: Comair Rotron
Whakaahuatanga hua HEATSINK STAMP 10X21.2X19MM
Ngā Rauemi: 1.833202B04800.pdf2.833202B04800.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 833202B04800
Tau Wae 833202B04800 Kaihanga Comair Rotron
He Rahinga Kei te wātea 151541 pcs Pepa Raraunga 1.833202B04800.pdf2.833202B04800.pdf
Whānui 0.835" (21.21mm) Momo Board Level, Vertical
Resistance Resistance @ Natural - Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu 12.00°C/W @ 200 LFM
Hanga Rectangular, Fins Raupapa -
Te whakakorenga o te mana @ te marangai 3.0W @ 60°C Kua whakakakahuhia te kohinga TO-220
Ētahi Ingoa 833202B04800-ND
CR487
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Rauemi Whakaoti Black Anodized Tuhinga Aluminum
Te roa 0.750" (19.05mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.394" (10.00mm) Taimana -
Whakaahuatanga Taipitopito Heat Sink TO-220 Aluminum 3.0W @ 60°C Board Level, Vertical Haerenga Whakauru Bolt On and PC Pin
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 2PR 24AWG SHLD
I roto i te taonga: 80 pcs
Tikiake:
RFQ
833202B03700
833202B03700
Kaihanga: Comair Rotron
Whakaahuatanga: HEATSINK STAMP 10X21.2X19MM
I roto i te taonga: 140979 pcs
Tikiake: 833202B03700.pdf
RFQ
Kaihanga: Comair Rotron
I roto i te taonga: 4998 pcs
Tikiake: 833202B03300.pdf
83320E 009100
83320E 009100
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CABLE 2 COND 20AWG SHLD 100'
I roto i te taonga: 140 pcs
Tikiake: 83320E 009100.pdf
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: SWITCH SNAP ASSEMBLY PLATE=H
Tikiake:
Whakaahuatanga: CBL 2COND 18AWG SHLD
I roto i te taonga: 116 pcs
Whakaahuatanga: CBL 2COND 20AWG SHLD
I roto i te taonga: 29 pcs
8332-25ML
8332-25ML
Kaihanga: MG Chemicals
Whakaahuatanga: ADHESIVE - FAST SETTING EPOXY -
Tikiake: 8332-25ML.pdf
I roto i te taonga: 14 pcs
I roto i te taonga: 141 pcs
I roto i te taonga: 18 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel