822202B00000
Comair RotronComair Rotron
822202B00000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 822202B00000
Kaihanga / Waitohu: Comair Rotron
Whakaahuatanga hua HEATSINK STAMP 25.4X12.7X30MM
Ngā Rauemi: 1.822202B00000.pdf2.822202B00000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 822202B00000
Tau Wae 822202B00000 Kaihanga Comair Rotron
He Rahinga Kei te wātea 5289 pcs Pepa Raraunga 1.822202B00000.pdf2.822202B00000.pdf
Whānui 1.000" (25.40mm) Momo Board Level, Vertical
Resistance Resistance @ Natural - Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu 5.00°C/W @ 500 LFM
Hanga Rectangular, Fins Raupapa -
Te whakakorenga o te mana @ te marangai 2.0W @ 30°C Kua whakakakahuhia te kohinga TO-220
Ētahi Ingoa 822202B00000-ND
CR474
Rauemi Whakaoti Black Anodized
Tuhinga Aluminum Te roa 1.180" (29.97mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.500" (12.70mm)
Taimana - Whakaahuatanga Taipitopito Heat Sink TO-220 Aluminum 2.0W @ 30°C Board Level, Vertical
Haerenga Whakauru Bolt On and PC Pin
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8222
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: CONN SPADE TERM 14-16AWG #8
I roto i te taonga: 351895 pcs
Tikiake: 8222.pdf
RFQ
82224C
82224C
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 100MA 8 OHM SMD
I roto i te taonga: 189761 pcs
Tikiake: 82224C.pdf
RFQ
82224
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: PRY BAR INDEX SNG 24
Tikiake:
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: TOOL HAND INSERTION 100 POS
Tikiake: 822253-1.pdf
Kaihanga: Radial Magnet, Inc.
Whakaahuatanga: MAGNET ROUND NDFEB AXIAL
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 320MA 920 MOHM
Tikiake: 82223C.pdf
8222-1032-SS-20
8222-1032-SS-20
Kaihanga: RAF
Whakaahuatanga: 3/8 OD X 4.00 LG X 1-1/2 HT
Tikiake: 8222-1032-SS-20.pdf
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: PRY BAR INDEX EXTEN
I roto i te taonga: 909 pcs
Tikiake:
8222-1032-A-24
8222-1032-A-24
Kaihanga: RAF
Tikiake: 8222-1032-A-24.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 1.1A 104 MOHM
Whakaahuatanga: CONN MAG TERM
8221SYZGE
8221SYZGE
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 120V
Tikiake: 8221SYZGE.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel