821202B00000
Comair RotronComair Rotron
821202B00000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 821202B00000
Kaihanga / Waitohu: Comair Rotron
Whakaahuatanga hua HEATSINK STAMP 12.7X13.2X19.1MM
Ngā Rauemi: 1.821202B00000.pdf2.821202B00000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 821202B00000
Tau Wae 821202B00000 Kaihanga Comair Rotron
He Rahinga Kei te wātea 4276 pcs Pepa Raraunga 1.821202B00000.pdf2.821202B00000.pdf
Whānui 0.520" (13.21mm) Momo Board Level
Resistance Resistance @ Natural - Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu 10.00°C/W @ 200 LFM
Hanga Rectangular, Fins Raupapa -
Te whakakorenga o te mana @ te marangai 1.5W @ 40°C Kua whakakakahuhia te kohinga TO-220
Ētahi Ingoa 821202B00000-ND
CR472
Rauemi Whakaoti Black Anodized
Tuhinga Aluminum Te roa 0.750" (19.05mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.500" (12.70mm)
Taimana - Whakaahuatanga Taipitopito Heat Sink TO-220 Aluminum 1.5W @ 40°C Board Level
Haerenga Whakauru Bolt On
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: #18FFEP RG6/U FLMRST
I roto i te taonga: 34313 pcs
Tikiake:
RFQ
8212J/2H4
8212J/2H4
Kaihanga: ebm-papst Inc.
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X38MM 12VDC
I roto i te taonga: 4199 pcs
Tikiake:
RFQ
82120
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: PLIER 8" CA DIAGONAL CUTTING