821002B00000
Comair RotronComair Rotron
821002B00000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 821002B00000
Kaihanga / Waitohu: Comair Rotron
Whakaahuatanga hua HEATSINK STAMP 6.4X13.2X19.1MM
Ngā Rauemi: 1.821002B00000.pdf2.821002B00000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 821002B00000
Tau Wae 821002B00000 Kaihanga Comair Rotron
He Rahinga Kei te wātea 5969 pcs Pepa Raraunga 1.821002B00000.pdf2.821002B00000.pdf
Whānui 0.520" (13.21mm) Momo Board Level
Resistance Resistance @ Natural - Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu 10.00°C/W @ 500 LFM
Hanga Rectangular, Fins Raupapa -
Te whakakorenga o te mana @ te marangai 1.5W @ 50°C Kua whakakakahuhia te kohinga TO-220
Ētahi Ingoa 821002B00000-ND
CR488
Rauemi Whakaoti Black Anodized
Tuhinga Aluminum Te roa 0.750" (19.05mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.250" (6.35mm)
Taimana - Whakaahuatanga Taipitopito Heat Sink TO-220 Aluminum 1.5W @ 50°C Board Level
Haerenga Whakauru Bolt On
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
821024JG8
821024JG8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC PCM CODEC QUAD 32-PLCC
I roto i te taonga: 13082 pcs
Tikiake: 821024JG8.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 100PS W/O STRAIN
I roto i te taonga: 6631 pcs
Tikiake: 82100-6000.pdf
RFQ
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN BEZEL
Tikiake: 82100-802.pdf
821024J8
821024J8
Whakaahuatanga: IC PCM CODEC QUAD NONPROG 32PLCC
Tikiake: 821024J8.pdf
821024JG
821024JG
Tikiake: 821024JG.pdf
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONNECTOR RECEPT W/STRAIN 100POS
82100-6006RB
82100-6006RB
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 100POS W/STRAIN REF