411910B02500
Comair RotronComair Rotron
411910B02500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 411910B02500
Kaihanga / Waitohu: Comair Rotron
Whakaahuatanga hua HEATSINK EXTRUD 12.7X34.9X25.4MM
Ngā Rauemi: 1.411910B02500.pdf2.411910B02500.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 411910B02500
Tau Wae 411910B02500 Kaihanga Comair Rotron
He Rahinga Kei te wātea 5634 pcs Pepa Raraunga 1.411910B02500.pdf2.411910B02500.pdf
Whānui 1.375" (34.93mm) Momo Board Level, Vertical
Resistance Resistance @ Natural - Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu 4.00°C/W @ 400 LFM
Hanga Rectangular, Fins Raupapa -
Te whakakorenga o te mana @ te marangai 2.0W @ 30°C Kua whakakakahuhia te kohinga TO-220, TO-202
Ētahi Ingoa 411910B02500-ND
CR513
Rauemi Whakaoti Black Anodized
Tuhinga Aluminum Te roa 1.000" (25.40mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.500" (12.70mm)
Taimana - Whakaahuatanga Taipitopito Heat Sink TO-220, TO-202 Aluminum 2.0W @ 30°C Board Level, Vertical
Haerenga Whakauru Bolt On and PC Pin
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: CONN TERMINATOR ADAPT BNC 600OHM
I roto i te taonga: 1559 pcs
Tikiake: 4119-600.pdf
RFQ
411DCX
411DCX
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: 411DCX=WILMAR UNDERVOLTAGE 12V
I roto i te taonga: 87 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: CONN TERMINATOR ADAPT BNC 50OHM
I roto i te taonga: 2409 pcs
Tikiake: 4119-50.pdf
Whakaahuatanga: CONN TERMINATOR ADAPT BNC 75OHM
411DL
411DL
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 2"X 36YD BULK
Tikiake: 411DL.pdf
Whakaahuatanga: CONN TERMINATOR ADAPT BNC 93OHM
411915B02500
411915B02500
Kaihanga: Comair Rotron
Whakaahuatanga: HEATSINK EXTRUD 12.7X34.9X38.1MM
Tikiake: 411915B02500.pdf
Kaihanga: On-Shore Technology, Inc.
Whakaahuatanga: CONN TERM BLK GROUND 2-12 AWG
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: RECEPTACLE WITH A STANDARD TAIL
Whakaahuatanga: CONN TERM BLK GROUND 6-12 AWG
41194
Whakaahuatanga: CONN QC RCPT 14-18AWG 0.250
4119
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: CONN QC TAB 0.250
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel