LS75C2D-T
Citizen Electronics Co., Ltd.Citizen Electronics Co., Ltd.
LS75C2D-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LS75C2D-T
Kaihanga / Waitohu: Citizen Electronics Co., Ltd.
Whakaahuatanga hua SWITCH TACT SPST-NO 0.02A 12V
Ngā Rauemi: LS75C2D-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LS75C2D-T
Tau Wae LS75C2D-T Kaihanga Citizen Electronics Co., Ltd.
Whakaahuatanga SWITCH TACT SPST-NO 0.02A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 372786 pcs Pepa Raraunga LS75C2D-T.pdf
Kāhua Whakamutunga SMD (SMT) Tab Whakawhiti Mahere 0.15mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa LS75
Packaging Tape & Reel (TR) Whakaahuatanga 2.80mm x 1.90mm
Ētahi Ingoa 1642-1323-2
LS75C2D
Tae Mahi -
Te Kaha Mahi 160gf Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 300,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Whakapā atu @ Whakaoho 0.02A @ 12VDC Takahanga SPST-NO
Momo Kaihoko Standard Te Whakatairanga Mahi Top Actuated
Tuhinga Kairangi - Te Raita Mahi, Te Matau Matau -
Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 0.50mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LS75-36
LS75-36
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 36V 75W
I roto i te taonga: 4375 pcs
Tikiake: LS75-36.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 3.3V 75W
I roto i te taonga: 4060 pcs
Tikiake: LS75-3.3.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 75W
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 75W
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 75W
Tikiake:
LS720A-RH
LS720A-RH
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: INVERTER 10.8-13.2V IN 1650V OUT
Tikiake: LS720A-RH.pdf
LS71C2D1
LS71C2D1
Kaihanga: Citizen Electronics Co., Ltd.
Whakaahuatanga: SWITCH TACT 1.6N W/ACT
Tikiake: LS71C2D1.pdf
LS75-5
LS75-5
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 75W
Tikiake: LS75-5.pdf
LS75C4D-T
LS75C4D-T
Whakaahuatanga: SWITCH TACT SPST-NO 0.02A 12V
Tikiake: LS75C4D-T.pdf
LS71C2D-T
LS71C2D-T
Tikiake: LS71C2D-T.pdf
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 75W
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel