EP7312-CR-90
Cirrus LogicCirrus Logic
Cirrus Logic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EP7312-CR-90
Kaihanga / Waitohu: Cirrus Logic
Whakaahuatanga hua IC MPU EP7 90MHZ 204TFBGA
Ngā Rauemi: EP7312-CR-90.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EP7312-CR-90
Tau Wae EP7312-CR-90 Kaihanga Cirrus Logic
Whakaahuatanga IC MPU EP7 90MHZ 204TFBGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4906 pcs Pepa Raraunga EP7312-CR-90.pdf
Ngaohihi - I / O 2.5V, 2.7V, 3.0V, 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 204-TFBGA (13x13) Tere 90MHz
Raupapa EP7 Ngā Āhuatanga Haumarutanga Hardware ID
SATA - Kaiwhakahaere RAM SDRAM
Packaging Tray Paa / Case 204-TFBGA
Ētahi Ingoa 598-1236 Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Paparangi - Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga Keypad, LCD, Touchscreen
Whakaahuatanga Taipitopito ARM7TDMI Microprocessor IC EP7 1 Core, 32-Bit 90MHz 204-TFBGA (13x13) Te tukatuka Core ARM7TDMI