EP7311-IR-90
Cirrus LogicCirrus Logic
Cirrus Logic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EP7311-IR-90
Kaihanga / Waitohu: Cirrus Logic
Whakaahuatanga hua IC MPU EP7 90MHZ 204TFBGA
Ngā Rauemi: EP7311-IR-90.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EP7311-IR-90
Tau Wae EP7311-IR-90 Kaihanga Cirrus Logic
Whakaahuatanga IC MPU EP7 90MHZ 204TFBGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5785 pcs Pepa Raraunga EP7311-IR-90.pdf
Ngaohihi - I / O 2.5V, 2.7V, 3.0V, 3.3V USB -
Tere 90MHz Raupapa EP7
Ngā Āhuatanga Haumarutanga Hardware ID SATA -
Kaiwhakahaere RAM SDRAM Packaging Tray
Paa / Case 204-TFBGA Ētahi Ingoa 598-1229
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi -
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga Keypad, LCD, Touchscreen Whakaahuatanga Taipitopito ARM7TDMI Microprocessor IC EP7 1 Core, 32-Bit 90MHz