CS5530-ISZR
Cirrus LogicCirrus Logic
Cirrus Logic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS5530-ISZR
Kaihanga / Waitohu: Cirrus Logic
Whakaahuatanga hua IC ADC 24BIT 1CH W/LNA 20-SSOP
Ngā Rauemi: CS5530-ISZR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS5530-ISZR
Tau Wae CS5530-ISZR Kaihanga Cirrus Logic
He Rahinga Kei te wātea 30311 pcs Pepa Raraunga CS5530-ISZR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati 2.7 V ~ 5.5 V Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog ±3V, 0 V ~ 5 V
Pūrere Pūrere Whakarato 20-SSOP Raupapa -
Tauira Whakamatau (Nga Tuarua) 3.84k Momo Pukapuka External
Ratonga - S / H: ADC - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Ētahi Ingoa 598-2491-2
CS5530-ISZR-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Tau o nga Utu 1