MCP-2000-1-025
CicoilCicoil
Cicoil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP-2000-1-025
Kaihanga / Waitohu: Cicoil
Whakaahuatanga hua CBL RIBN 26COND TWIST-PAIR CLEAR
Ngā Rauemi: MCP-2000-1-025.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 147 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 147 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP-2000-1-025
Tau Wae MCP-2000-1-025 Kaihanga Cicoil
He Rahinga Kei te wātea 147 pcs Pepa Raraunga MCP-2000-1-025.pdf
Waea Wire 22 AWG, 28 AWG Tuhinga 450V
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Ripa Ripa 0.750" (19.05mm) Ripa Ripa 0.200" (5.08mm)
Ratonga UL E324413, CE Pana -
Ētahi Ingoa MCP-2000-1
MCP-2000-1-ND
Tae Mahi -65°C ~ 260°C
Te maha o nga Kaihautū 26 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Te roa 25.0' (7.62m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Clear
Tae (Whakanui) Nga mea Flexx-Sil™ Te Whakanoho Whakanoho 200 MOhm
Taitohu Whakahaere Tuatahi - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Flat Ribbon Cable Clear 26 Conductors Flat Twisted Pair, Flat Jacket 25.0' (7.62m) Whakatauranga onamata 8A