FC75-01-CA012
CicoilCicoil
FC75-01-CA012 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC75-01-CA012
Kaihanga / Waitohu: Cicoil
Whakaahuatanga hua CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 12'
Ngā Rauemi: 1.FC75-01-CA012.pdf2.FC75-01-CA012.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 827 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 827 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC75-01-CA012
Tau Wae FC75-01-CA012 Kaihanga Cicoil
He Rahinga Kei te wātea 827 pcs Pepa Raraunga 1.FC75-01-CA012.pdf2.FC75-01-CA012.pdf
Kāhua SMA to SMA Raupapa -
Tae Mahi -65°C ~ 165°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 144.0" (3.7m) 12.0'
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 75 Ohms
Ira Male to Male Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male 144.0" (3.7m) 12.0' Tae Clear