666K101-10
CicoilCicoil
666K101-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 666K101-10
Kaihanga / Waitohu: Cicoil
Whakaahuatanga hua CBL RIBN 10COND 0.039 CLR 1000'
Ngā Rauemi: 666K101-10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 74 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 74 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 666K101-10
Tau Wae 666K101-10 Kaihanga Cicoil
He Rahinga Kei te wātea 74 pcs Pepa Raraunga 666K101-10.pdf
Waea Wire 28 AWG Tuhinga 450V
Te whakangungu Unshielded Raupapa -
Ripa Ripa 0.394" (10.00mm) Ripa Ripa 0.035" (0.89mm)