310J101-50
CicoilCicoil
310J101-50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 310J101-50
Kaihanga / Waitohu: Cicoil
Whakaahuatanga hua CBL RIBN 50COND 0.050 CLEAR 5'
Ngā Rauemi: 310J101-50.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 310J101-50
Tau Wae 310J101-50 Kaihanga Cicoil
He Rahinga Kei te wātea 3640 pcs Pepa Raraunga 310J101-50.pdf
Waea Wire 28 AWG Tuhinga 450V
Te whakangungu Unshielded Raupapa -
Ripa Ripa 2.500" (63.50mm) Ripa Ripa 0.035" (0.89mm)
Ratonga UL E324413, CE Pana 0.050" (1.27mm)
Ētahi Ingoa CI50-5
CI50-5-ND
CI50N-5
Tae Mahi -65°C ~ 260°C
Te maha o nga Kaihautū 50 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te roa 5.0' (1.52m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Clear Tae (Whakanui) Nga mea Flexx-Sil™
Te Whakanoho Whakanoho 200 MOhm Taitohu Whakahaere Tuatahi -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Flat Ribbon Cable Clear 50 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 5.0' (1.52m)
Whakatauranga onamata 5A Whakahaere Tae -