TS391AX500C
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
TS391AX500C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TS391AX500C
Kaihanga / Waitohu: Chip Quik, Inc.
Whakaahuatanga hua THERMALLY STABLE SOLDER PASTE NO
Ngā Rauemi: TS391AX500C.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 984 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 984 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TS391AX500C
Tau Wae TS391AX500C Kaihanga Chip Quik, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 984 pcs Pepa Raraunga TS391AX500C.pdf
Waea Wire - Momo Solder Paste
Mōhiohio Shipping - Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 12 Months Raupapa -
Tukanga Leaded Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakakuku 361°F (183°C) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Momo Tae No-Clean Taimana -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TS391LT250
TS391LT250
Kaihanga: Chip Quik, Inc.
Whakaahuatanga: THERMALLY STABLE SOLDER PASTE NO
I roto i te taonga: 1138 pcs
Tikiake: TS391LT250.pdf
RFQ
TS391AX10
TS391AX10
Kaihanga: Chip Quik, Inc.
I roto i te taonga: 3847 pcs
Tikiake: TS391AX10.pdf
RFQ
TS391AILT
TS391AILT
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: LOW-POWER SINGLE VOLTAGE COMPARA
Tikiake:
TS391AX50
TS391AX50
Tikiake: TS391AX50.pdf
TS391AX
TS391AX
Tikiake: TS391AX.pdf
TS391IYLT
TS391IYLT
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: IC VOLT COMPARATOR SGL SOT-23-5
Tikiake: TS391IYLT.pdf
TS391AX250
TS391AX250
Tikiake: TS391AX250.pdf
TS391IQ2T
TS391IQ2T
Whakaahuatanga: IC VOLT COMPARATOR SGL 8DFN
Tikiake: TS391IQ2T.pdf
TS391LT
TS391LT
Tikiake: TS391LT.pdf
TS391LT10
TS391LT10
Tikiake: TS391LT10.pdf
TS391ILT
TS391ILT
Whakaahuatanga: IC COMP LO PWR SGL V SOT 23-5L
Tikiake: TS391ILT.pdf
TS39104CS RLG
TS39104CS RLG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: LINEAR REGULATOR ADJ. VOUT 1A
Tikiake: TS39104CS RLG.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel