IPC0040-S
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
IPC0040-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IPC0040-S
Kaihanga / Waitohu: Chip Quik, Inc.
Whakaahuatanga hua QFN-20 STENCIL
Ngā Rauemi: 1.IPC0040-S.pdf2.IPC0040-S.pdf3.IPC0040-S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IPC0040-S
Tau Wae IPC0040-S Kaihanga Chip Quik, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 7418 pcs Pepa Raraunga 1.IPC0040-S.pdf2.IPC0040-S.pdf3.IPC0040-S.pdf
Momo QFN/LFCSP Te matotoru 0.0040" (0.102mm)
Thermal Center Pad - Raupapa Proto-Advantage
Pana 0.016" (0.40mm) Ahanoa Ohanga 0.900" L x 1.300" W (22.86mm x 33.02mm)
Tau o nga Tauranga 20 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Stainless Steel Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)