FPC050P060-S
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
FPC050P060-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FPC050P060-S
Kaihanga / Waitohu: Chip Quik, Inc.
Whakaahuatanga hua FPC/FFC SMT CONN STENCIL
Ngā Rauemi: 1.FPC050P060-S.pdf2.FPC050P060-S.pdf3.FPC050P060-S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FPC050P060-S
Tau Wae FPC050P060-S Kaihanga Chip Quik, Inc.
Momo FPC/FFC Te matotoru 0.0040" (0.102mm)
Thermal Center Pad 0.157" L x 1.488" W (4.00mm x 37.80mm) Raupapa Proto-Advantage
Pana 0.020" (0.50mm) Ahanoa Ohanga 0.900" L x 1.950" W (22.86mm x 49.53mm)