FPC040P090-S
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
FPC040P090-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FPC040P090-S
Kaihanga / Waitohu: Chip Quik, Inc.
Whakaahuatanga hua FPC/FFC SMT CONN STENCIL
Ngā Rauemi: 1.FPC040P090-S.pdf2.FPC040P090-S.pdf3.FPC040P090-S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FPC040P090-S
Tau Wae FPC040P090-S Kaihanga Chip Quik, Inc.
Momo FPC/FFC Te matotoru 0.0040" (0.102mm)
Thermal Center Pad 0.157" L x 1.646" W (4.00mm x 41.80mm) Raupapa Proto-Advantage
Pana 0.016" (0.40mm) Ahanoa Ohanga 0.900" L x 1.950" W (22.86mm x 49.53mm)
Tau o nga Tauranga 90 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Stainless Steel Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FPC040P070
FPC040P070
Kaihanga: Chip Quik, Inc.
Whakaahuatanga: FPC/FFC SMT CONNECTOR 0.4 MM
I roto i te taonga: 9025 pcs
Tikiake: FPC040P070.pdf
RFQ
FPC040P090
FPC040P090
Kaihanga: Chip Quik, Inc.
Whakaahuatanga: FPC/FFC SMT CONNECTOR 0.4 MM PIT