20-0110-HW
ChemtronicsChemtronics
Chemtronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20-0110-HW
Kaihanga / Waitohu: Chemtronics
Whakaahuatanga hua PLATO DSLDRNG TIP AIR-VAC A.P.E.
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20-0110-HW
Tau Wae 20-0110-HW Kaihanga Chemtronics
He Rahinga Kei te wātea 5253 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Aries Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: DIP CABLE M-F 20POS
I roto i te taonga: 4568 pcs
Tikiake: 20-010-210.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CABLE 20POS .100 JUMPER 9 INCH
I roto i te taonga: 10986 pcs
Tikiake: 20-009-173.pdf
RFQ
20-012
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SKT IMP 1/2DR 6PT 3/8
Tikiake:
Kaihanga: Chemtronics
Whakaahuatanga: PLATO DSLDRNG TIP AIR-VAC A.P.E.
Whakaahuatanga: DIP CABLE 20POS
Kaihanga: Chemtronics
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel