CS220-25M
Hua Hua
Tau Wae: CS220-25M
Kaihanga / Waitohu: Central Semiconductor
Whakaahuatanga hua SCR 25A TH TO-220
Ngā Rauemi: CS220-25M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS220-25M
Tau Wae CS220-25M Kaihanga Central Semiconductor
Whakaahuatanga SCR 25A TH TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5711 pcs Pepa Raraunga CS220-25M.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.8V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 25A Standard Recovery Through Hole TO-220 I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 25A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) - I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 30mA