CS218-55M
Hua Hua
Tau Wae: CS218-55M
Kaihanga / Waitohu: Central Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE RECT 55A 600V TO-218
Ngā Rauemi: CS218-55M.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS218-55M
Tau Wae CS218-55M Kaihanga Central Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE RECT 55A 600V TO-218 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6004 pcs Pepa Raraunga CS218-55M.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 2V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-218
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Bulk Paa / Case TO-218-3
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 55A Standard Recovery Through Hole TO-218 I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 55A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 20µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 500A @ 100Hz
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 150mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 80mA