CMSZDA8V2 TR
Central SemiconductorCentral Semiconductor
CMSZDA8V2 TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMSZDA8V2 TR
Kaihanga / Waitohu: Central Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 8.2V 275MW SOT323
Ngā Rauemi: CMSZDA8V2 TR.pdf
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMSZDA8V2 TR
Tau Wae CMSZDA8V2 TR Kaihanga Central Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 8.2V 275MW SOT323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 305544 pcs Pepa Raraunga CMSZDA8V2 TR.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 8.2V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-323
Raupapa - Mana - Max 275mW
Packaging Original-Reel® Paa / Case SC-70, SOT-323
Ētahi Ingoa CMSZDA8V2 DKR
CMSZDA8V2 DKR-ND
CMSZDA8V2DKR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 15 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 8.2V 275mW ±5% SOT-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 700nA @ 5V Whirihoranga 1 Pair Common Anode
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CMSZDA18V TR
CMSZDA18V TR
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 18V 275MW SOT323
I roto i te taonga: 4662 pcs
Tikiake: CMSZDA18V TR.pdf
RFQ
CMS_322_CTP
CMS_322_CTP
Kaihanga: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga: LENS CLEAR FRESNEL RING PANEL MT
I roto i te taonga: 108201 pcs
Tikiake: CMS_322_CTP.pdf
RFQ
CMSZDA5V1 TR
CMSZDA5V1 TR
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 5.1V 275MW SOT323
Tikiake: CMSZDA5V1 TR.pdf
CMS_322_ATP
CMS_322_ATP
Whakaahuatanga: LENS AMBER FRESNEL RING PANEL MT
Tikiake: CMS_322_ATP.pdf
CMSZDA33V TR
CMSZDA33V TR
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 33V 275MW SOT323
Tikiake: CMSZDA33V TR.pdf
CMSZDA12V TR
CMSZDA12V TR
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 12V 275MW SOT323