CMSD2004S TR
Central SemiconductorCentral Semiconductor
CMSD2004S TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMSD2004S TR
Kaihanga / Waitohu: Central Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT323
Ngā Rauemi: CMSD2004S TR.pdf
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMSD2004S TR
Tau Wae CMSD2004S TR Kaihanga Central Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 192951 pcs Pepa Raraunga CMSD2004S TR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 100mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 300V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-323 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 50ns
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SC-70, SOT-323
Ētahi Ingoa CMSD2004S CT
CMSD2004S CT-ND
CMSD2004SCT
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Standard Te Whirihoranga Diode 1 Pair Series Connection
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 300V 225mA Surface Mount SC-70, SOT-323 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 240V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 225mA