CMPD3003C TR
Central SemiconductorCentral Semiconductor
CMPD3003C TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMPD3003C TR
Kaihanga / Waitohu: Central Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY GP 180V 200MA SOT23
Ngā Rauemi: CMPD3003C TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMPD3003C TR
Tau Wae CMPD3003C TR Kaihanga Central Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 180V 200MA SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 231828 pcs Pepa Raraunga CMPD3003C TR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.15V @ 300mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 180V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa CMPD3003C CT
CMPD3003C CT-ND
CMPD3003CCT
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 180V 200mA Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1nA @ 125V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 200mA