CMPD2004A TR
Central SemiconductorCentral Semiconductor
CMPD2004A TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMPD2004A TR
Kaihanga / Waitohu: Central Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY GP 240V 200MA SOT23
Ngā Rauemi: CMPD2004A TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMPD2004A TR
Tau Wae CMPD2004A TR Kaihanga Central Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 240V 200MA SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 291516 pcs Pepa Raraunga CMPD2004A TR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.25V @ 200mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 240V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 50ns
Packaging Original-Reel® Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa CMPD2004A DKR
CMPD2004A DKR-ND
CMPD2004ADKR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Standard Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Anode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 240V 200mA Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 240V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 200mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CMPD2004S TR
CMPD2004S TR
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY GP 240V 200MA SOT23
I roto i te taonga: 189108 pcs
Tikiake: CMPD2004S TR.pdf
RFQ
CMPD2004 BK
CMPD2004 BK
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 240V 200MA SOT23