CMMSH1-40L
Central SemiconductorCentral Semiconductor
CMMSH1-40L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMMSH1-40L
Kaihanga / Waitohu: Central Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD123F
Ngā Rauemi: CMMSH1-40L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMMSH1-40L
Tau Wae CMMSH1-40L Kaihanga Central Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD123F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 431682 pcs Pepa Raraunga CMMSH1-40L.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 450mV @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123F Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa CMMSH1-40L PBFREE
CMMSH1-40LTR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 1A Surface Mount SOD-123F
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A
Capacitance @ Vr, F 70pF @ 10V, 1MHz