CMLD2004S TR
Central SemiconductorCentral Semiconductor
CMLD2004S TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMLD2004S TR
Kaihanga / Waitohu: Central Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY GP 240V 200MA SOT563
Ngā Rauemi: CMLD2004S TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMLD2004S TR
Tau Wae CMLD2004S TR Kaihanga Central Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 240V 200MA SOT563 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 218422 pcs Pepa Raraunga CMLD2004S TR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 100mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 240V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-563 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 50ns
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SOT-563, SOT-666
Ētahi Ingoa CMLD2004S CT
CMLD2004S CT-ND
CMLD2004SCT
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Standard Te Whirihoranga Diode 1 Pair Series Connection
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 240V 200mA Surface Mount SOT-563, SOT-666 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 240V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 200mA