CMDD2004 TR
Central SemiconductorCentral Semiconductor
Central Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMDD2004 TR
Kaihanga / Waitohu: Central Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 250V 200MA SOD323
Ngā Rauemi: CMDD2004 TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMDD2004 TR
Tau Wae CMDD2004 TR Kaihanga Central Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 250V 200MA SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 318034 pcs Pepa Raraunga CMDD2004 TR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 100mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 250V
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 50ns
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SC-76, SOD-323
Ētahi Ingoa CMDD2004 CT
CMDD2004 CT-ND
CMDD2004CT
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Standard Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 250V 200mA Surface Mount SOD-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 240V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 200mA
Capacitance @ Vr, F 5pF @ 0V, 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CMDD6001 BK
CMDD6001 BK
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 75V 250MA SOD323