PMC01C115
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMC01C115
Kaihanga / Waitohu: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga hua SPDT MULTIFUN RELAY
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 597 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 597 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMC01C115
Tau Wae PMC01C115 Kaihanga Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga SPDT MULTIFUN RELAY Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 597 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 115VAC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage
Te Whakariterite Whakamuri Screwdriver Slot Kāhua Whakamutunga Plug In, 11 Pin (Octal)
Raupapa PMC01 Momo Tae Mechanical Relay
Momo Tae Socketable Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Mahinga Programmable (Multi-Function) Whakaahuatanga Taipitopito Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay SPDT (1 Form C) 0.1 Sec ~ 100 Hrs Delay 8A @ 250VAC Socketable
Te wa roa 0.1 Sec ~ 100 Hrs Whakapā atu @ Whakaoho 8A @ 250VAC