IA30FSN15PC
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IA30FSN15PC
Kaihanga / Waitohu: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga hua SEN PROX MTL FACE M30 PNP NC
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 698 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 698 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IA30FSN15PC
Tau Wae IA30FSN15PC Kaihanga Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga SEN PROX MTL FACE M30 PNP NC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 698 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Cable
Te whakangungu Unshielded Raupapa IA
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.59" (15mm)
Nga Urupare Whakautu 1kHz Paa / Case Cylinder, Threaded - M30
Tae Mahi -25°C ~ 70°C (TA) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga - Te tinana Diecast Metal Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.59" (15mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30