IA18ASN14DOM1
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IA18ASN14DOM1
Kaihanga / Waitohu: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga hua SEN PROX BS M18 2W DC NO
Ngā Rauemi: IA18ASN14DOM1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IA18ASN14DOM1
Tau Wae IA18ASN14DOM1 Kaihanga Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga SEN PROX BS M18 2W DC NO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1456 pcs Pepa Raraunga IA18ASN14DOM1.pdf
Tuhinga o mua 12 V ~ 36 V Kāhua Whakamutunga Connector
Te whakangungu Unshielded Raupapa IA
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.551" (14mm)
Nga Urupare Whakautu 400Hz Paa / Case Cylinder, Threaded - M18
Momo putanga NPN-NO, 2-Wire Tae Mahi -25°C ~ 70°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga - Te tinana Nickel-Plated Brass
Tiaki Ingoa IP67, NEMA 1,3,4,6,13 Tohu LED
Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.551" (14mm) IP67, NEMA 1,3,4,6,13 Cylinder, Threaded - M18