IA05BSF10PCP
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IA05BSF10PCP
Kaihanga / Waitohu: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga hua SEN PROX M5 NPN NC CBL
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 718 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 718 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IA05BSF10PCP
Tau Wae IA05BSF10PCP Kaihanga Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga SEN PROX M5 NPN NC CBL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 718 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Cable
Te whakangungu Unshielded Raupapa IA
Momo Pato Inductive Nga Urupare Whakautu 2kHz
Paa / Case Cylinder, Threaded - M5 Tae Mahi -25°C ~ 70°C (TA)