GSB633PC63
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GSB633PC63
Kaihanga / Waitohu: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga hua MCB UL1077 C 3P 63A
Ngā Rauemi: GSB633PC63.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSB633PC63
Tau Wae GSB633PC63 Kaihanga Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga MCB UL1077 C 3P 63A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5046 pcs Pepa Raraunga GSB633PC63.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 277V Raupapa GSB63
Ētahi Ingoa 1864-2359 Tuhinga o mua 3
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Whakaahuatanga None
Whakatauranga onamata 63A Puku Momo Thermal Magnetic
Momo Kaihoko Lever
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GSB633PC50
GSB633PC50
Kaihanga: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga: MCB UL1077 C 3P 50A
I roto i te taonga: 5473 pcs
Tikiake: GSB633PC50.pdf
RFQ
GSB633PC6
GSB633PC6
Kaihanga: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga: MCB UL1077 C 3P 6A