ECT18-WELL
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECT18-WELL
Kaihanga / Waitohu: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga hua SENSOR WELL TEFLON 18MM
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 630 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 630 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECT18-WELL
Tau Wae ECT18-WELL Kaihanga Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga SENSOR WELL TEFLON 18MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 630 pcs Pepa Raraunga
Raupapa - Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Mo te Whakamahia me te / Products Related M18, M30 Sensors Momo Accessory Sensor Well
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ELECDIT.V.2
ELECDIT.V.2
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: BOARD INTERFACE KGZ/GMS 0-100%
I roto i te taonga: 5782 pcs
Tikiake: ELECDIT.V.2.pdf
RFQ
ECT300KIT
ECT300KIT
Kaihanga: EnOcean
Whakaahuatanga: DEVELOPMENT KIT FOR ECT300
I roto i te taonga: 4117 pcs
Tikiake: ECT300KIT.pdf
RFQ
ECT--WELL
ECT--WELL
Kaihanga: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga: SENSOR WELL TEFLON 30 MM