CLP2EB1B115
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CLP2EB1B115
Kaihanga / Waitohu: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga hua COND LEVEL 2+1 SPDT PLG
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 649 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 649 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CLP2EB1B115
Tau Wae CLP2EB1B115 Kaihanga Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga COND LEVEL 2+1 SPDT PLG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 649 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 115VAC Momo High/Low Level
Kāhua Whakamutunga Plug In, 11 Pin (Octal) Raupapa CL
Whakaaroaro 5kOhm ~ 150kOhm Momo putanga Relay
Tae Mahi -20°C ~ 50°C Momo Tae Socketable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Momo Tae Chemical Solutions, Waste Water
Ngā āhuatanga Adjustable Sensitivity Te tawhiti - Whakahaere ki te Pona (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Liquid Level Controller High/Low Level SPDT (1 Form C) 115VAC Socketable Whakapā atu @ Whakaoho 8A @ 250VAC