CC85SA240
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CC85SA240
Kaihanga / Waitohu: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga hua 3P CONT S 240V 50/60HZ 2NO2NC
Ngā Rauemi: CC85SA240.pdf
Waehere Stock 746 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 746 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CC85SA240
Tau Wae CC85SA240 Kaihanga Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga 3P CONT S 240V 50/60HZ 2NO2NC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 746 pcs Pepa Raraunga CC85SA240.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 204 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 72 VAC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Whakaoho Whakawhiti 690VAC - Max
Raupapa CC Wā Whakaora 10ms
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1864-1569
Tae Mahi -5°C ~ 60°C Whakamahia te wa 15ms
Momo Tae Chassis Mount, DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ngā āhuatanga Auxiliary Contacts Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 85A
Whakaaetanga Mea - Puka Puka Whakapā 3PST-NO (3 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 240VAC Ko te Whakaaetanga Miihini -
Kohikohi Miihini -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CC85SA600-60HZ
CC85SA600-60HZ
Kaihanga: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga: RLY CONT 3P 600V 60HZ 2NO/2NC
I roto i te taonga: 827 pcs
Tikiake:
RFQ
CC85SD12
CC85SD12
Kaihanga: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga: RLY CONT 3P 12V DC 2NO/2NC
I roto i te taonga: 733 pcs
Tikiake:
RFQ
CC85SA24
CC85SA24
Whakaahuatanga: RLY CONT 3P 24V 50/60HZ 2NO/2NC