CTF6-A2C5-32.768KD12.5
Cardinal ComponentsCardinal Components
CTF6-A2C5-32.768KD12.5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CTF6-A2C5-32.768KD12.5
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF T/H
Ngā Rauemi: CTF6-A2C5-32.768KD12.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CTF6-A2C5-32.768KD12.5
Tau Wae CTF6-A2C5-32.768KD12.5 Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 190991 pcs Pepa Raraunga CTF6-A2C5-32.768KD12.5.pdf
Momo kHz Crystal (Tuning Fork) Rahi / Rahi 0.079" Dia x 0.236" L (2.00mm x 6.00mm)
Raupapa CTF6 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical Can, Radial
Ētahi Ingoa 25721-00
CTF6F-A2C5-32.768KD12.5
CTF6FA2C532.768KD12.5
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakanui i te kaha 12.5pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) Te Manawanui Toa ±20ppm
Te Tautanga Mahinga - Rautanga 32.768kHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 kOhms Whakaahuatanga Taipitopito 32.768kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 50 kOhms Cylindrical Can, Radial