CSM4Z-A2B3C3-60-7.3728D18
Cardinal ComponentsCardinal Components
CSM4Z-A2B3C3-60-7.3728D18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSM4Z-A2B3C3-60-7.3728D18
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD
Ngā Rauemi: CSM4Z-A2B3C3-60-7.3728D18.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSM4Z-A2B3C3-60-7.3728D18
Tau Wae CSM4Z-A2B3C3-60-7.3728D18 Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 125962 pcs Pepa Raraunga CSM4Z-A2B3C3-60-7.3728D18.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Raupapa CSM4 Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case HC-49S
Ētahi Ingoa 370-1132-1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakanui i te kaha 18pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.138" (3.50mm)
Te Manawanui Toa ±30ppm Te Tautanga Mahinga ±30ppm
Rautanga 7.3728MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 7.3728MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms HC-49S